Drukarnia PEGWAN logo

OFERTA

Nasza specjalność to przede wszystkim produkcja etykiet na butelki, słoiki, konserwy, etc. Oferujemy również wydruki fleksograficzne na foliach, papierze oraz laminatach. Zapraszamy do korzystania z usług Drukarni PEGWAN.

PEGWAN Druk offsetowy

Druk offsetowy

Na przestrzeni kilku ostatnich lat została kilkakrotnie powiększona powierzchnia produkcyjna. Wiązało się to ze znacznym unowocześnieniem parku maszynowego. Posiadamy własną przygotowalnie CTP japońskiego producenta Screen łącznie z wykonaniem cromalinu (proff). Poczynając od małych jedno i dwu kolorowych maszyn, na dzień dzisiejszy możemy poszczycić się w pełni profesjonalnymi:

  • 6 kolorowy Heidelberg CD 74 DUO Speedmaster z 2 zespołami lakierującym
  • 6 kolorowy Heidelberg SM 74 z zespołem lakierującym

Razem 12 zespołów drukujących. Ponadto posiadamy najnowszej generacji krajarki Polar, utrząsarki Polar z wysysaniem powietrza pomiędzy arkuszami i maszyny wykrawające kształty etykiet BLUMER ATLAS z możliwością pakowania etykiet w wielopaki (do 8 tys. etykiet w jednym pakiecie). 

Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszyn gwarantujemy najwyższe poziomy jakościowe.

PEGWAN Druk fleksograficzny

Druk fleksograficzny

Jest to innny segment druku. Rok 2004 pozwolił nam i Państwu przekroczyć kolejną granicę w postaci 8 kolorowych maszyn COMBAT 430 do druku z farbami UV na papierach, foliach, tworzywach sztucznych i laminatach, wyposażoną dodatkowo w pełni skomputeryzowany zespół, automatycznego pasowania, precyzyjną kamerę Euro Scope Mark. W skład naszej inwestycji wchodzi również bobiniarka oraz maszyna BASF nyloflex Combi FI Super. W ten sposób wyposażona linia pozwala nam zaoferować produkt o nieowybrażalnej jakości i trwałości!

Z końcem 2011 roku została uruchomiona druga maszyna FLEXO UV GALLUS ECS340 8 kolorów.

W związku z zapotrzebowaniem na druk w technologii FLEXO UV w 2012 roku zakupiliśmy kolejną maszynę do druku GIDUE M3 oraz przygotowalnię do druku KODAK NX w technologii cyfrowej.

Wszystko co jest potrzebne do wykonania etykiety papierowej (offset) jaki i foliowej (flexo) począwszy od projektu po transport mieści sie w jednym miejscu.

Nie korzystamy z usług firm zewnętrznych, ponieważ wszystko mamy u siebie!

Czego więcej można jeszcze oczekiwać...

PEGWAN Prepress - przygotowalnia TCP

Prepress

Od kilkunastu lat posiadamy własny dział prepress'u. Posiadamy własną przygotowalnię CTP dla offsetu oraz flekso. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem prac do wydruku, począwszy od pomysłu, poprzez projekt i skład do druku.

Nasi profesjonalnie wyszkoleni pracownicy korzystają z firmowych stacji graficznych o potężnej mocy.

Oprogramowanie
Dział prepress'u naszej drukarni został wyposażony w oprogramowanie przodujących producentów oprogramowania dla grafików. Korzystamy m.in. z:
  - Adobe Illustrator
  - Adobe Photoshop
  - Adobe InDesign
  - Adobe Acrobat
  - Corel Draw
  - Makromedia Freehand
  - Quark XPress
  - QNX BarCode

PEGWAN Logistyka

Logistyka

Posiadamy własne zaplecze transportowe, w skład którego wchodzą samochody dostawcze o zróżnicowanej ładowności. Dzięki temu jesteśmy w stanie optymalizować proces transportu naszych produktów. Dodatkowo firma współpracuje z firmami spedycyjnymi co pozwala zagwarantować naszym klientom terminową dostawę zamówień. Realizacja Twojej produkcji jest naszym priorytetem.

Jesteśmy entuzjastami rozwiązań, które pozwalają oszczędzić czas i zminimalizować koszty.

image

Od wielu lat współpracujemy z wieloma znanymi polskimi oraz zagranicznymi firmami i koncernami.

Tu jesteśmy

Nasza siedziba znajduje się w północnej części miasta Lubartów przy ulicy Wierzbowej 53.

PEGWAN logistyka

O nas

Informacje o firmie

Pozycję i technologię, którymi możemy się poszczycić na dzień dzisiejszy, kształtowaliśmy od 1983 roku. Tak długi okres pozwolił nam na uzyskanie czołowej pozycji na rynku poligraficznym w kraju i za granicą.

Więcej

 

PEGWAN logistyka

Polityka jakości

Wizja i cele

Jakość stanowi bezwzględny priorytet w działalności naszej firmy, powinna ona doprowadzić do spełnienia wszelkich oczekiwań i potrzeb Klienta z poszanowaniem obowiązującego prawa i wymagań rynku.

Więcej

 

PEGWAN Unia Europejska

Współpraca z UE

Dotacje unijne

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 - 2013 nasza firma realizuje projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Więcej