Kliknij i zobacz nasze certyfikaty:
TRZYMAMY SIĘ ETYKIETY...
Drukarnia PEGWAN to połączenie doświadczenia oraz nowoczesnych rozwiązań.

O nas

Drukarnia PEGWAN w chwili obecnej specjalizuje się w druku etykiet. Do tego dążyliśmy, a jeszcze tyle przed nami… Pozycję i technologię, którymi możemy się poszczycić na dzień dzisiejszy, kształtowaliśmy od 1983 roku, czyli od momentu założenia firmy na przepełnionej wschodnim folklorem Lubelszczyźnie. Tak długi okres pozwolił nam uzyskać czołową pozycję na rynku poligraficznym w kraju i za granicą oraz zatrudnić w pełni przygotowaną kadrę pracowników.

Osiągnęliśmy wiele, ale na tym się nie zatrzymujemy. Tak wiele technologii i tak wielu wspaniałych Klientów z którymi chcemy współpracować nie pozwala nam spocząć na tym, co dotychczas osiągnęliśmy. Dlatego też naszą dewizą jest ciągły rozwój.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zadania nasza oferta nie daje się zamknąć w sztywnych ramach. Wychodzimy na przeciw nowym wyzwaniom, nieustannie poszerzamy swoje horyzonty. Skutkiem tego jest przywiązanie i zaufanie naszych Klientów z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w działalności poligraficznej oraz fascynacja tym zawodem powoduje, że praca jest dla nas przyjemnością, a najlepszym jej efektem jest zadowolony Klient. Od wielu lat współpracujemy z wieloma znanymi polskimi oraz zagranicznymi firmami i koncernami.

Chcemy dotrzeć do Was, ale jednocześnie otwieramy nasze rodzinne drzwi do tego, abyście rozpoczęli współpracę z Drukarnią PEGWAN. Poznacie tajniki poligrafii na najwyższym światowym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną internetową. Będziemy zaszczyceni mogąc towarzyszyć Państwu przez tę parę chwil…